O AIRtrust

AIRtrustAIRtrust.pl oferuje certyfikaty służące do podpisywania aplikacji wykonanych w technologii Adobe AIR (pliki wykonywalne *.air, *.airi). Certyfikat AIRtrust firma jest skierowany dla odbiorców biznesowych, natomiast AIRtrust projektant dla odbiorców indywidualnych.

Dzięki certyfikatom zakupionym w AIRtrust możesz podpisywać dowolną liczbę aplikacji AIR, w okresie ważności certyfikatów. Jeżeli aplikacja została podpisana w trakcie ważności certyfikatu, nie musisz się obawiać, będzie ona funkcjonowała, jako podpisana ważnym certyfikatem nawet po wygaśnięciu ważności certyfikatu do podpisywania nowych aplikacji.

Certyfikaty można wykupić w trzech standardowych wariantach: ważne 1 rok, 2 lub 3 lata. Po tym okresie można odnowić ważność certyfikatu.

Janmedia

Janmedia Interactive powstała w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku, a dwa lata później rozpoczęła działalność na terenie Europy. Od tego czasu staliśmy się rozpoznawalną marką, która łączy kreatywne pomysły i przemyślaną strategię z nowoczesną technologią.

Centrum certyfikacyjne AIRtrust jest skorelowane z naszą specjalistyczną działalnością hostingową - Hosting360.

Partnerstwo z Adobe Systems oraz z największymi i uznanymi centrami certyfikacji na świecie (GlobalSign, TrustCenter) gwarantuje, że oferowane przez nas certyfikaty AIRtrust są bezpieczne i wiarygodne.

« Strona główna